Zajęcia muzyczne

 

GITARA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Instruktorem jest Andrzej Wynar.

Nauka podstaw gry na gitarze dla początkujących (od 11 lat). W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się z budową gitary, poznają podstawowe terminy i oznaczenia muzyczne oraz wartości nutowe. Uczą się gry z tabulatur, wykonują ćwiczenia lewej i prawej ręki, zapoznają się z układem dźwięków na gryfie. Poznają akordy gitarowe, podstawowe bicia, uczą się rytmiki i gry zespołowej. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach maksymalnie dwuosobowych. 

 

SZKOŁA ROCKA

Instruktorem jest Patryk "Makumba" Wąsowicz.

„Szkoła Rocka” – to zajęcia muzyczne z nauki gry na perkusji i gitarze, prowadzone indywidualnie techniką warsztatową. Każdy z uczestników ma indywidualnie dostosowywany program zajęć, uzależniony od predyspozycji. Instruktor z każdym uczniem spędza od 45 do 60 minut na wspólnym graniu, zapewnia materiały szkoleniowe, podstawowy sprzęt oraz podkłady muzyczne (tzw. Jam track). Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących w wieku minimum 13 lat.

Instruktorem jest Patryk "Makumba" Wąsowicz – muzyk, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Na co dzień tworzy zespoły Autsajt i Semen. Wcześniej współpracował z zespołami: Veres, WirażBand, Horpyna, Biłyj Bereh. Wieloletnie doświadczenie pozwala mu spojrzeć z dystansem na początki swojej przygody z muzyką, dzięki czemu treść przekazywanej wiedzy jest „lekcją pokory” opartej na często popełnianych błędach, zwłaszcza w pierwszym etapie nauki.

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl
                                                           dyrektorbdk@wp.pl