Idę do kina w Bartoszycach

Wydarzenia
6listopada2
Termin: 6 listopad 2022 11:00 - 22:00

Idę do kina – nowa filmowa przygoda w Twoim mieście.
6 listopada w Bartoszycach aktualne kinowe hity na dużym ekranie.
Zobacz w swoim mieście premierowe „Listy do M. 5", na które czeka cała Polska lub zabierz swoje pociechy na seans bajki „Kopciuszek i kamień życia". Na dużym ekranie również możesz obejrzeć najnowszy dokument pt. "Ania" oraz wielokrotnie nagradzany dramat „Johnny"
 Bilety: https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/547
Ceny biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł
seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00
Kasa kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.
Ważne! Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów (wyjątkiem są grupy zorganizowane).
Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowych.
Tak prezentuje się cały repertuar:
 „Listy do M. 5" – Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się, czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach...
 „Ania" – Inspirująca historia aktorki Ani Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Jest to film dokumentalny zbudowany z wywiadów oraz niepublikowanych dotąd materiałów z prywatnych archiwów, dzięki którym możemy zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy życiem zawodowym i byciem osobą publiczną a swoim życiem rodzinnym.
 „Johnny" – Patryk (Piotr Trojan) włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego (Dawid Ogrodnik). Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.
 „Kopciuszek i kamień życia" – Kopciuszek wraz z początkującą czarodziejką i dwiema rozgadanymi myszami stawia sobie za punkt honoru, aby odczarować zamienionego w gryzonia księcia Alexa. Niestety żadne magiczne zaklęcia nie chcą odwrócić złego uroku, więc jedynym sposobem na przywrócenie ukochanemu ludzkiej formy jest odnalezienie legendarnego Kamienia Życia. Przyjaciele udają się na pełną przygód, cudów i niebezpieczeństw wyprawę do dalekich krain.
Przedsprzedaż biletów na film „Listy do M. 5” wystartuje w piątek 28 października.
 W dniu naszego przyjazdu dostępny będzie barek kinowy z chrupiącym popcornem i napojami.
 Kto idzie do kina?
Organizator: Outdoor Cinema

 

 

Terminy


  • 6 listopad 2022 11:00 - 22:00

Wspierane przez iCagenda

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl