Bartoszycka Majówka

Wydarzenia
majwka
Termin: 1 maj 2022 18:00 - 3 maj 2022 20:00

W dniach 1-3 maja 2022r., na Bartoszyckiej Starówce (Plac Konstytucji 3 Maja) odbędzie się cykl koncertów znanych i lubianych artystów.

Po długiej zimowej przerwie, Bartoszycki Dom Kultury zaprasza mieszkańców na koncertową majówkę, która będzie trwała aż trzy dni!

W dniach 1-3 maja 2022r., na Bartoszyckiej Starówce (Plac Konstytucji 3 Maja) odbędzie się cykl koncertów znanych i lubianych artystów

W programie wystąpią: Artur Barciś, Katarzyna Żak, Mirosław Deredas.

Wstęp bezpłatny!

• 1 maja 2022r., (niedziela) godz. 18:00 - ARTUR BARCIŚ
ARTUR BARCIŚ – człowiek wielu talentów, artysta uniwersalny. Znakomicie odnajduje się na scenie teatralnej jako aktor i reżyser, świetnie „współpracuje” z kamerą filmową, wreszcie jest prawdziwym showmanem na estradzie gdzie kreuje swój indywidualny i niepowtarzalny wizerunek wokalno-aktorski.
Oczywiście, najbardziej kojarzymy go z serialowych ról - Norka w „Miodowych latach”, Czerepacha w „Ranczu” czy też z niezapomnianych kreacji w „Dekalogu” K. Kieślowskiego. Ale tak naprawdę niemal w każdej roli, nawet drugoplanowej potrafi stworzyć wyjątkową relację z odbiorcą.
w „Podwieczorku z gwiazdą” pokazuje różne oblicza swojego talentu, robi wspólną z publicznością lekcję dykcji, a wszystkie zaśpiewane piosenki przefiltrowane są przez Jego umiejętności aktorskie. A dodatkowo w krótkich rozmowach pomiędzy piosenkami potrafi interesująco, a jednocześnie z „przymrużeniem oka” opowiadać o swoim zawodzie.

• 2 maja 2022r., (poniedziałek) godz. 18:00 - Mirosław Deredas
Koncert składa się niemal wyłącznie z samych wielkich przebojów Krzysztofa Krawczyka. Od najstarszych do najnowszych. Od kultowego „Rysunku na szkle”, poprzez piosenki „Gdy nam śpiewał Elvis Presley”, „Pamiętam Ciebie z tamtych lat” i inne. Recital kończy się przejmującymi wersjami utworów "Jak minął dzień" oraz „Już nie obejrzę się”. Ten przekrój artystycznych dokonań Mirka, przedstawianych w jego recitalu gromadzi kilka pokoleń. Publiczność usłyszy ballady, utwory dynamiczne, bardziej refleksyjne i z przesłaniem. Utwory te wzbudzają wzruszenie. Na każdym koncercie ludzie pragną bisów.

• 3 maja 2022r., (wtorek) godz. 18:00 - KATARZYNA ŻAK
Katarzyna Żak to artystka nieprzeciętna. Spełnia się w teatrze, filmie ,telewizji, ale również jako wokalistka na estradzie. Największej popularności dostarczyły jej role Aliny Krawczyk w "Miodowych latach" i Solejukowej w "Ranczu". Ale tak naprawdę w każdym artystycznym wcieleniu dostarcza odbiorcom głębokich przeżyć. Swojego głosu używa z właściwym sobie wdziękiem do wokalnych kreacji przy okazji koncertów z zespołem i nagrań płytowych (m.in. "Młynarski jazz", "Bardzo przyjemnie jest żyć", "Miłosna Osiecka").

O swojej urozmaiconej karierze opowiada podczas "Podwieczorku z gwiazdą" w rozmowie z telewizyjnym redaktorem programów muzycznych - Leszkiem Bonarem. W trakcie pojawiają się również akcenty z życia prywatnego, a wszystko ozdobione jest wybranymi piosenkami z repertuaru artystki.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Terminy


  • Od 1 maj 2022 18:00 do 3 maj 2022 20:00

Wspierane przez iCagenda

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl