Intrygantki - spektakl teatralny

Wydarzenia
intrygantki_2
Termin: 6 maj 2022 16:00 - 18:00

Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl teatralny pt.: „ Intrygantki” w reżyserii Karoliny Sadowskiej. Spektakl odbędzie się 6.05 2022r. (piatek) o godz. 16:00 w sali widowiskowej Bartoszyckiego Domu Kultury.

 Intrygantki to spektakl na podstawie tekstu “Noc w Valognes” znanego i cenionego autora Erica Emmanuela - Schmitta. Historia opowiada o bardzo intensywnym spotkaniu kilku kobiet, które pewnej burzliwej nocy, zjeżdżają się na dwór Księżnej de Vaubricourt. W jakim celu się spotykają? Co może je łączyć? Jaki plan mają do zrealizowania? Intrygantki to wartka akcja, wciągająca intryga oraz barwne postaci. To historia nie tylko o kilku zranionych kobietach, a przede wszystkim o miłości i jej różnych obliczach. Opowiada o złamanym sercu i chęci zemsty, a także o poszukiwaniu własnego miejsca i akceptacji siebie.
Reżyseria i adaptacja tekstu: Karolina Sadowska
Występują: Jadwiga Rutkowska, Maryla Matuszewska, Barbara Bandachowska, Krystyna Basiak, Małgorzata Mycio, Sabina Kulesza, Marianna Wiśniewska, Henryka Pietkiewicz, Elżbieta Hańczuk, Danuta Leszkiewicz.
Spektakl zrealizowany w ramach zajęć teatralnych z Uniwersytetem Trzeciego Wieku.
 Wstęp bezpłatny!

 

 

Terminy


  • 6 maj 2022 16:00 - 18:00

Wspierane przez iCagenda

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl