BLA - Grażyna Łobaszewska&Ajagore

Wydarzenia
lobaszewska
Termin: 8 sierpień 2021 20:00 - 22:00

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Grażyny Łobaszewskiej wraz z zespołem Ajagore, który odbędzie się 8 sierpnia 2021r. o godz. 20:00 na Placu Konstytucji 3 Maja (Bartoszycka Starówka).
O Artystce:
Grażyna Łobaszewska – Największe Przeboje !!!
Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 8 sierpnia w Bartoszycach znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz „Ludzi z duszą”. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, „Czas nauczy Cię pogody”, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i „Brzydcy” potrafią pięknie kochać." Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.
Grażynie towarzyszyć będzie supergrupa Ajagore w składzie:
Sławomir Kornas - bas, śpiew
Maciej Kortas - gitary
Michał Szczeblewski – perkusja
Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.
Serdecznie zapraszamy!

 

 

Terminy


  • 8 sierpień 2021 20:00 - 22:00

Wspierane przez iCagenda

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl