Janusz Radek "Tylko ładne piosenki" koncert online

Wydarzenia
radek
Termin: 5 grudzień 2020 18:00 - 20:00

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury Kamil Runiewicz mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Bartoszyc na koncert mikołajkowy, który odbędzie się 05.12.2020r. o godz. 18:00

Za pośrednictwem Telewizji Kablowej Bart-Sat transmisje będą mogli Państwo obejrzeć w TVK Bart-Sat (fanpage oraz TV) i na fanpage'u Bartoszyckiego Domu Kultury.

Janusz Radek-wokalista, kompozytor i aktor o niezwykle charakterystycznym głosie. Obecny na polskiej scenie od 30 lat. Wydał 9 płyt z czego 3 pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak:
Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki.
Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne, między innymi finałową trójką konkursu SuperJedynki w kategorii Płyta roku za płytę „Dziękuję za miłość”, SuperJedynką w kategorii Płyta Pop za album „Psałterz Wrześniowy”, SuperJedynką Publiczności w Opolu dla solistów, pierwszym miejsce na Festiwalu TOP Trendy 2007 za najlepiej sprzedający się album, czy nagrodą dziennikarzy za wykonanie utworu „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena podczas koncertu „40 na 40” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Dzięki muzycznej różnorodności programów koncertowych, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.
Stwierdzenie, że koncerty Janusza Radka z zespołem są dla każdego, zakrawać może o banał. Jednak powracająca na jego koncerty publiczność, to zarówno widzowie w różnym wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi. Programy z zespołem powstają zawsze z myślą o publiczności różnorodnej, ciekawej muzycznej nowości. Jednak w projekcie Artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem, wsłuchują się w jego najbardziej znane utwory.

Sponsorem koncertu jest Zakład Gospodarki Odpadami w Bartoszycach.

 

 

Terminy


  • 5 grudzień 2020 18:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl