Koncert operetkowo-musicalowy Małgorzata Kustosik

Wydarzenia
operetka
Termin: 7 sierpień 2020 20:00 - 22:00

Zapraszamy serdecznie 7 sierpnia 2020r. o godz. 20:00 na Plac Konstytucji 3 Maja, gdzie tym razem odbędzie się Koncert operetkowo-musicalowy w wykonaniu Małgorzaty Kustosik oraz Marcina Drzażdżyńskiego z towarzyszeniem Włodzimeirza Sieczkowskiego na pianinie.
Małgorzata Kustosik - Mezzosopran
Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale wokalno-aktorskim.
Występowała m.in. w: Teatrze Wielkim w Łodzi, w Filharmonii Narodowej w Warszawie,
na Zamku Królewskim w Warszawie, w Teatrze Polskim w Warszawie, w Operze na Zamku w Szczecinie, w Operze Bytomskiej.
Współpracowała z wieloma dyrygentami i reżyserami, m.in. z: Wiesławem Ochmanem, Tade-uszem Kozłowskim, Tadeuszem Wojciechowskim, Andrzejem Straszyńskim, Łukaszem Borowi-czem, Mariuszem Trelińskim, Laco Adamikiem, Wojciechem Michniewskim.
Doskonaliła swoje umiejętności na wielu kursach wokalnych, m.in. w Altenburgu i
Saltzburgu, pod okiem takich artystów, jak: Wiesław Ochman, prof. Ingrid Kremling, Hanna Lisow-ska, dr Joan Metelli, Arturo Sergi, Dale Fundling.
Ma w swoim dorobku artystycznym wiele partii operowych, operetkowych i oratoriów m.in.: Carmen w Carmen G. Bizeta, Suzuki w Madama Butterfly G.Pucciniego, Fenena w Nabucco G. Verdiego, Polina w Damie pikowej P. Czajkowskiego, Olga w Eugeniuszu Onieginie P. Czajkow-skiego, Karczmarka w Borysie Godunowie M. Musorgskiego, Cherubino i Marcelina w Weselu Figa-ra W. A. Mozarta, Papagena, II i III Dama w Czarodziejskim flecie W. A. Mozarta, Annio Łaskawo-ści Tytusa W. A. Mozart, Jadwiga i Cześnikowa w Strasznym dworze S. Moniuszki, Alicja w Łucji z Lammermoore G. Donizzettiego, Czarownica i Duch w Dydonie i Eneaszu H. Purcella, III Nimfaw Rusałce A. Dvorzaka, Millena i Antonia w Kochankach klasztoru Valldemosa M. Ptaszyńskiej, Mag-dalena w Rigoletcie G. Verdiego, Anina w Kawalerze srebrnej róży R. Straussa, Dorota w Krako-wiakach i Goralach J. Stefaniego, Walentyna w operetce Wesoła wdówka F. Lehara, Piętaszek w Robinsonie Crusoe J. Offenbacha, Mania w operetce Hrabina Marica E. Kalmana, Czipra w operetce Baron cygański, Cajtł i Gołda w operetce Skrzypek na dachu J.Blocka, Daisy Darlington w operetce Bal w Savoyu P. Abrahama, Carlotta w musicalu Phantom - upiór w operze M. Yestona

 

 

Terminy


  • 7 sierpień 2020 20:00 - 22:00

Wspierane przez iCagenda

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl