Kino sferyczne w BDK

Wydarzenia
Termin: 14 sierpień 2019 09:00 - 14:00

Zapraszamy 14.08.2019 r. od godziny 9:00 na kino sferyczne na dzieci. Teren za Bartoszyckim Domem Kultury

Kino sferyczne to nowa forma kształcenia dzieci i młodzieży. W trakcie pokazu widzowie oglądają trójwymiarową przestrzeń, która zmienia u odbiorcy wizualne i fonetyczne odczucia. Inspirujące podróże w czasie i przestrzeni, odkrywanie tajemnic fauny i flory a do tego obracający się obraz, tworzą realistyczne widowisko.
Jedną z największych zalet pokazów w kopule jest mobilność. Nasze seanse realizujemy w budynkach i na festynach, rano i wieczorem. Dostarczymy wielu emocji i pogłębimy wiedzę jednocześnie wesoło spędzając czas.
Udowadniamy, że nauka może być ciekawa i interesująca.

  • Widzowie mają możliwość nie tylko biernie oglądać, ale także poczuć się uczestnikami niesamowitych wydarzeń.

  • MB SFERINIS KINAS z jego systemem projekcyjnym, umożliwia dzieciom przyswojenie jak największej ilości informacji. Zapewniamy, że nie jest to tylko "sucha" teoria, gdyż wiadomości są dostarczane widzom nie tylko za pomocą kolorowych efektów wizualnych, niesamowitych efektów dźwiękowych, ale także pod kątem 360°.

  • Naukowcy udowodnili, że wypukły obraz, podobnie jak jasne kolory, ma pozytywny wpływ na ludzki centralny układ nerwowy, a także na stan emocjonalny i fizjologiczny.

  • Filmy wciągają widzów do świata nauki i mają wiele przydatnych informacji edukacyjnych, które są o wiele lepiej przyswajane niż podczas oglądania zwykłego filmu w telewizji lub kinie.

  • Filmy w kinie sferycznym obejmują szeroki zakres nauk: fizycznych, przyrodniczych, historycznych, astronomicznych, technicznych itp.Wstęp wolny

 

 

Terminy


  • 14 sierpień 2019 09:00 - 14:00

Wspierane przez iCagenda

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl