Wernisaż wystawy prac malarskich Elżbiety Pilipiuk

Wydarzenia
Termin: 7 luty 2019 19:00

Serdecznie zapraszamy na wernisaż Pani Elżbiety Pilipiuk do Bartoszyckiego Domu Kultury 7 lutego na godzinę 18:00!  WSTĘP BEZPŁATNY!

Pani Elżbieta Pilipiuk jest mieszkanką Bartoszyc od urodzenia i emerytowaną nauczycielka. Pracę zawodową zaczęła mając 19 lat. W latach licealnych była zaangażowana w harcerstwie. Otrzymała stopień podharcmistrza i była instruktorem zuchowym.
Ukończyła WSP w Olsztynie. Pracowała w szkole podstawowej, w internacie liceum ogólnokształcącego oraz w domu dziecka. Ma kochaną rodzinę: rodzeństwo, męża i trzy córki, zięciów oraz pięcioro wspaniałych wnucząt.
Kocha muzykę poważną i teatr. Należy do Klubu Podróżnika, DKK, jest członkiem grupy artystycznej „MEMHIA” działającej przy bibliotece miejskiej. W 2014 roku wstąpiła do Stowarzyszenia Literackiego „Barcja” w Bartoszycach.
Pasją Pani Elżbiety jest malarstwo sztalugowe i literatura. Miała wiele wystaw i wernisaży malarskich m.in. w Bartoszycach, Sępopolu, Żydowie, Rodnowie, Wiatrowcu, Dobrym Mieście, Olsztynie i Bisztynku. Tematyka obrazów to architektura, pejzaże, przyroda. W zbiorach są też prace o tematyce religijnej. Technika, którą stosuje Pani Elżbieta to akryl na płótnie. Wiele prac znajduje się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą.

 

 

Terminy


  • 7 luty 2019 19:00

Wspierane przez iCagenda

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl