koncert na Starówce - SolidRock

19 czerwca (sobota) o godzinie 20:00 Plac Konstytucji 3 Maja zapraszamy na koncert zespołu SolidRock wykonującego covery utworów Dire Straits.

 
O zespole:
Któż nie zna lub nie słyszał super-przebojów z lat 80-tych „Money for nothing” czy „Walk of live”!?
Na koncercie SolidRock możesz je sobie przypomnieć, ale usłyszysz też nie mniej znane „Sultans of swing”, „Calling Elvis”, „So far away”, „Telegraph Road”, „Private Investigations”.
SolidRock gra w składzie:
Andrzej Waluk – gitarzysta, wokalista i założyciel zespołu SolidRock – w latach 80. i 90. rozwijał swoje umiejętności gitarowe w zespołach Fighter, Misja i Yeti. Równolegle, zafascynowany muzyką Marka Knopflera z Dire Straits, ćwiczył jego utwory, snując plany założenia w przyszłości cover-bandu. W 2013 roku postanowił zrealizować swój pomysł i zaprosił do współpracy równie doświadczonych muzyków.
Maciek Hacia wokalista, gitarzysta, klawiszowiec – przygodę z rock and rollem rozpoczął w hardrockowej formacji Epidemia, z którą występował całą dekadę lat 90-tych. Po 2000 roku zorganizował grupę Camelleon. Od 15 lat gra też na akordeonie w zespołach folkowych.
Przemek Lenart – basista współpracujący z olsztyńskimi zespołami „Czyści jak łza”, „Mocni w wierze”, „Annette Music”, „Wodny Patrol” oraz z zespołem Bartka Zdanowicza, zwycięzcy dwóch edycji Szansy na Sukces i półfinalisty Idola.
Zbyszek Chrzanowski – perkusista – najbardziej doświadczony muzyk SolidRocka. Jego bębny można usłyszeć na płytach zespołów Babsztyl, Czarek Makiewicz i Koltersi, Big Day czy w piosenkach Ampharomeo. Jako muzyk sesyjny brał udział w wielu nagraniach innych wykonawców.
Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.
Serdecznie zapraszamy!

info icon

Bartoszycki Dom Kultury
ul. Boh. Warszawy 11
11-200 Bartoszyce
tel. 89 762 23 89
e-mail: bdk.bartoszyce@wp.pl